CZRQR52C39-HF
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit CZRQR52C39-HF s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | CZRQR52C39-HF |
|---|---|
| Výrobce | Comchip Technology |
| Popis | DIODE ZENER 39V 125MW 0402 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 20000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | CZRQR52C39-HF | Výrobce | Comchip Technology |
|---|---|---|---|
| Popis | DIODE ZENER 39V 125MW 0402 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1672977 pcs | Datový list | CZRQR52C2~39-HF |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Napětí - Izolace | 90 Ohm |
| Napětí - Rozdělení | 0402 | Série | - |
| Stav RoHS | Tape & Reel (TR) | Power - Max | 125mW |
| Polarizace | 0402 (1006 Metric) | Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní číslo výrobce | CZRQR52C39-HF | Impedance (Max) (ZZT) | 39V |
| Rozšířený popis | Zener Diode 125mW ±5% Surface Mount 0402 | ESR (Equivalent Resistance Series) | ±5% |
| Konfigurace dioda | 100nA @ 29V | Popis | DIODE ZENER 39V 125MW 0402 |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | 900mV @ 10mA |