SB1100E-G
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SB1100E-G s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SB1100E-G |
|---|---|
| Výrobce | Comchip Technology |
| Popis | DIODE SCHOTTKY 100V 1A DO41 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
Product parameter
| Part Number | SB1100E-G | Výrobce | Comchip Technology |
|---|---|---|---|
| Popis | DIODE SCHOTTKY 100V 1A DO41 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 615695 pcs | Datový list | SB120E-1100E-G |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 850mV @ 1A |
| Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) | 100V | Dodavatel zařízení Package | DO-41 |
| Rychlost | Fast Recovery = 200mA (Io) | Série | - |
| Obal | Cut Tape (CT) | Paket / krabice | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Ostatní jména | 641-1412-1 | Provozní teplota - spojení | -65°C ~ 150°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Diode Type | Schottky | Detailní popis | Diode Schottky 100V 1A Through Hole DO-41 |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | 500µA @ 100V | Proud - Průměrná Rektifikova (Io) | 1A |