TV06B180J-HF
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit TV06B180J-HF s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | TV06B180J-HF |
|---|---|
| Výrobce | Comchip Technology |
| Popis | TVS DIODE 18V 29.2V SMB |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 3000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | TV06B180J-HF | Výrobce | Comchip Technology |
|---|---|---|---|
| Popis | TVS DIODE 18V 29.2V SMB | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 387631 pcs | Datový list | TV06B5V0~441-HF |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí - Reverse Standoff (typ) | 18V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 29.2V | Napětí - porucha (Min) | 20V |
| Jednosměrné kanály | 1 | Typ | Zener |
| Dodavatel zařízení Package | SMB (DO-214AA) | Série | - |
| Ochrana napájecího vedení | No | Napájení - špičkový impuls | 600W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | DO-214AA, SMB |
| Provozní teplota | - | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 16 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | 20.55A |