TV06B7V5JB-HF
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit TV06B7V5JB-HF s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | TV06B7V5JB-HF |
|---|---|
| Výrobce | Comchip Technology |
| Popis | TVS DIODE 7.5V 12.9V SMB |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 3000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | TV06B7V5JB-HF | Výrobce | Comchip Technology |
|---|---|---|---|
| Popis | TVS DIODE 7.5V 12.9V SMB | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 411011 pcs | Datový list | TV06B5V0~441-HF |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí - Reverse Standoff (typ) | 7.5V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 12.9V | Napětí - porucha (Min) | 8.33V |
| Typ | Zener | Dodavatel zařízení Package | SMB (DO-214AA) |
| Série | - | Ochrana napájecího vedení | No |
| Napájení - špičkový impuls | 600W | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | DO-214AA, SMB | Provozní teplota | - |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | 46.51A | Kapacitní @ Frekvence | - |