TV15C750JB-HF
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit TV15C750JB-HF s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | TV15C750JB-HF |
|---|---|
| Výrobce | Comchip Technology |
| Popis | TVS DIODE 75V 121V DO214AB |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 3000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | TV15C750JB-HF | Výrobce | Comchip Technology |
|---|---|---|---|
| Popis | TVS DIODE 75V 121V DO214AB | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 210197 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí - Reverse Standoff (typ) | 75V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 121V | Napětí - porucha (Min) | 83.3V |
| Typ | Zener | Dodavatel zařízení Package | DO-214AB (SMC) |
| Série | - | Ochrana napájecího vedení | No |
| Napájení - špičkový impuls | 1500W (1.5kW) | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | DO-214AB, SMC | Provozní teplota | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | 12.4A | Kapacitní @ Frekvence | - |