TV15C800J-G
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit TV15C800J-G s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | TV15C800J-G |
|---|---|
| Výrobce | Comchip Technology |
| Popis | TVS DIODE 80V 129.6V DO214AB |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 3000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | TV15C800J-G | Výrobce | Comchip Technology |
|---|---|---|---|
| Popis | TVS DIODE 80V 129.6V DO214AB | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 199211 pcs | Datový list | TV15C5V0~441-G |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí - Reverse Standoff (typ) | 80V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 129.6V | Napětí - porucha (Min) | 88.8V |
| Jednosměrné kanály | 1 | Typ | Zener |
| Dodavatel zařízení Package | DO-214AB (SMC) | Série | - |
| Ochrana napájecího vedení | No | Napájení - špičkový impuls | 1500W (1.5kW) |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | DO-214AB, SMC |
| Provozní teplota | -55°C ~ 150°C (TJ) | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 16 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | 11.57A |