6STD15PAM99B70X
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 6STD15PAM99B70X s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 6STD15PAM99B70X |
|---|---|
| Výrobce | Conec |
| Popis | CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 25 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 6STD15PAM99B70X | Výrobce | Conec |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4292 pcs | Datový list | 6STD15PAM99B70X Drawing |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Wire Gauge | 20 AWG |
| napìtí | 125V | Ukončení | Solder Cup |
| Shell Size, Layout Connector | 2 (DA, A) | Shell Materiál, Finish | Copper Alloy, Tin Plated |
| Série | - | Obal | - |
| Provozní teplota | -25°C ~ 105°C | Počet řádků | 2 |
| Počet poloh | 15 | Typ montáže | Panel Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| příruba Feature | Mating Side (4-40) | Funkce | Grounding Indents, Mounting Hardware |
| Detailní popis | 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector | Jmenovitá hodnota proudu | 7.5A |