domů > produkty > Konektory, propojovací kabely > Konektory D-Sub > 6STD25PCM99B30X
6STD25PCM99B30X
6STD25PCM99B30X
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 6STD25PCM99B30X s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 6STD25PCM99B30X
Výrobce Conec
Popis CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number 6STD25PCM99B30X Výrobce Conec
Popis CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4700 pcs Datový list 6STDxxPCM99B30X Drawing
Kategorie Konektory, propojovací kabely Wire Gauge 20 AWG
napìtí - Ukončení Solder Cup
Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B) Shell Materiál, Finish Copper Alloy, Tin Plated
Série - Obal Tray
Ostatní jména 626-1166 Provozní teplota -25°C ~ 105°C
Počet řádků 2 Počet poloh 25
Typ montáže Panel Mount Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
Funkce - Detailní popis 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Jmenovitá hodnota proudu 5A Typ kontaktu Signal