6STF15PAT04S30X
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 6STF15PAT04S30X s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 6STF15PAT04S30X |
|---|---|
| Výrobce | Conec |
| Popis | CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 25 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | 6STF15PAT04S30X | Výrobce | Conec |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 2212 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Wire Gauge | - |
| napìtí | 100V | Ukončení | Solder |
| Shell Size, Layout Connector | 2 (DA, A) | Shell Materiál, Finish | Brass, Tin Plated |
| Série | - | Obal | - |
| Provozní teplota | -25°C ~ 105°C | Počet řádků | 2 |
| Počet poloh | 15 | Typ montáže | Panel Mount, Through Hole, Right Angle |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Ochrana proti vniknutí | IP67 - Dust Tight, Waterproof | Materiál krytu | Thermoplastic |
| Detailní popis | 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector | Jmenovitá hodnota proudu | 7.5A |
| Typ kontaktu | Signal | Materiál kontaktu | Copper Alloy |
| Kontaktní formulář | Machined | Kontakt Finish Tloušťka | Flash |
| Kontakt Finish | Gold | Typ konektoru | Plug, Male Pins |
| styl konektor | D-Sub | Barva | Black |
| Spacing Spacing | 0.189" (4.80mm) |