domů > produkty > Konektory, propojovací kabely > Konektory D-Sub > 6STF50PAM01B20X
6STF50PAM01B20X
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 6STF50PAM01B20X s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 6STF50PAM01B20X
Výrobce Conec
Popis CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
(v amerických dolarech)
20 pcs
Product parameter
Part Number 6STF50PAM01B20X Výrobce Conec
Popis CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1161 pcs Datový list
Kategorie Konektory, propojovací kabely Wire Gauge 26 AWG
napìtí 100V Ukončení Solder Cup
Shell Size, Layout Connector 5 (DD, D) Shell Materiál, Finish Copper Alloy, Tin Plated
Série - Obal -
Provozní teplota -25°C ~ 105°C Počet řádků 3
Počet poloh 50 Typ montáže Panel Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutí IP67 - Dust Tight, Waterproof Materiál krytu Thermoplastic
příruba Feature Mating Side, Female Screwlock (M3) Funkce Filter, Grounding Indents
Detailní popis 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Jmenovitá hodnota proudu 7.5A