35RAPC4BH3
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 35RAPC4BH3 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 35RAPC4BH3 |
|---|---|
| Výrobce | Conxall / Switchcraft |
| Popis | CONN JACK STEREO 3.5MM R/A |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 35RAPC4BH3 | Výrobce | Conxall / Switchcraft |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN JACK STEREO 3.5MM R/A | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 86864 pcs | Datový list | 35RAPCxxH3 Drawing |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Napětí - Jmenovitá | - |
| Velikost závitu | - | Ukončení | Solder |
| signální Lines | Stereo (3 Conductor, TRS) | stínění | Unshielded |
| Série | 35 | Panel Díra Velikost | - |
| Obal | Bulk | Ostatní jména | 35RAPC4BH3-ND SC1464 |
| Provozní teplota | - | Počet poloh / kontaktù | 3 Conductors, 5 Contacts |
| Délka / hloubka páření | - | Výrobní standardní doba výroby | 12 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Vnitřní Switch (y) | Two Switches |
| Izolační barva | - | Průmyslově uznávaný průměr páření | 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone |
| rod | Female | Funkce | Mounting Hardware, Thread Lock |
| Detailní popis | 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone Phone Jack Stereo (3 Conductor, TRS) Connector Solder | Materiál kontaktu - Pokovování | Silver |
| Materiál kontaktu | Copper Alloy | Typ konektoru | Phone Jack |
| kabel Zahájení | - | Materiál těla | Brass |
| tělo Color | Silver, Black | Aktuální průměr | 0.142" (3.60mm) |