domů > produkty > Potenciometry, proměnné odpory > Trimmerové potenciometry > SM-3TA105
SM-3TA105
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SM-3TA105 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number SM-3TA105
Výrobce Copal Electronics
Popis TRIMMER 1MOHM 0.125W J LEAD SIDE
(v amerických dolarech)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number SM-3TA105 Výrobce Copal Electronics
Popis TRIMMER 1MOHM 0.125W J LEAD SIDE Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 61854 pcs Datový list SM-3 & 31 Series Datasheet
Kategorie Potenciometry, proměnné odpory Tolerance ±20%
styl koncovky J Lead teplotní koeficient ±100ppm/°C
Velikost / Rozměry Square - 0.154" x 0.154" Face x 0.134" H (3.90mm x 3.90mm x 3.40mm) Série SM3
odporového materiálu Cermet Režim panel 1 MOhms
Příkon (W) 0.125W, 1/8W Obal Tape & Reel (TR)
Ostatní jména SM-3TA 1M OHM (105) Počet závitů 11
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis 1 MOhms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 11 Turn Side Adjustment Typ úpravy Side Adjustment