SM-3TB500
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SM-3TB500 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SM-3TB500 |
|---|---|
| Výrobce | Copal Electronics |
| Popis | TRIMMER 50 OHM 0.125W GW SIDE |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | 5000 pcs | |
Product parameter
| Part Number | SM-3TB500 | Výrobce | Copal Electronics |
|---|---|---|---|
| Popis | TRIMMER 50 OHM 0.125W GW SIDE | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 67728 pcs | Datový list | SM-3 & 31 Series Datasheet |
| Kategorie | Potenciometry, proměnné odpory | Tolerance | ±20% |
| styl koncovky | Gull Wing | teplotní koeficient | ±100ppm/°C |
| Velikost / Rozměry | Square - 0.154" x 0.154" Face x 0.134" H (3.90mm x 3.90mm x 3.40mm) | Série | SM3 |
| odporového materiálu | Cermet | Režim panel | 50 Ohms |
| Příkon (W) | 0.125W, 1/8W | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Ostatní jména | SM-3TB 50 OHM (500) | Počet závitů | 11 |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Detailní popis | 50 Ohms 0.125W, 1/8W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 11 Turn Side Adjustment | Typ úpravy | Side Adjustment |