domů > produkty > Potenciometry, proměnné odpory > Trimmerové potenciometry > SM-42B103
SM-42B103
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SM-42B103 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number SM-42B103
Výrobce Copal Electronics
Popis TRIMMER 10K OHM 0.25W GW SIDE
Stav volného vedení / RoHS
In Stock 71705 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
50 pcs100 pcs250 pcs
500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number SM-42B103 Výrobce Copal Electronics
Popis TRIMMER 10K OHM 0.25W GW SIDE Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 71705 pcs Datový list SM-42 & 43 Series Datasheet
Kategorie Potenciometry, proměnné odpory Tolerance ±10%
styl koncovky Gull Wing teplotní koeficient ±100ppm/°C
Velikost / Rozměry Rectangular - 0.189" x 0.181" Face x 0.154" H (4.80mm x 4.60mm x 3.90mm) Série SM4
odporového materiálu Cermet Režim panel 10 kOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Bulk
Počet závitů 11 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Detailní popis 10 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 11 Turn Side Adjustment Typ úpravy Side Adjustment