SM-43B204
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SM-43B204 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SM-43B204 |
|---|---|
| Výrobce | Copal Electronics |
| Popis | TRIMMER 200K OHM 0.25W GW SIDE |
Product parameter
| Part Number | SM-43B204 | Výrobce | Copal Electronics |
|---|---|---|---|
| Popis | TRIMMER 200K OHM 0.25W GW SIDE | Stav volného vedení / RoHS | |
| Dostupné množství | 80653 pcs | Datový list | SM-42 & 43 Series Datasheet |
| Kategorie | Potenciometry, proměnné odpory | Tolerance | ±10% |
| styl koncovky | Gull Wing | teplotní koeficient | ±100ppm/°C |
| Velikost / Rozměry | Rectangular - 0.189" x 0.181" Face x 0.154" H (4.80mm x 4.60mm x 3.90mm) | Série | SM4 |
| odporového materiálu | Cermet | Režim panel | 200 kOhms |
| Příkon (W) | 0.25W, 1/4W | Obal | Bulk |
| Počet závitů | 5 | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 9 Weeks |
| Detailní popis | 200 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 5 Turn Side Adjustment | Typ úpravy | Side Adjustment |