domů > produkty > Potenciometry, proměnné odpory > Trimmerové potenciometry > ST5ETP503
ST5ETP503
ST5ETP503
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ST5ETP503 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ST5ETP503
Výrobce Copal Electronics
Popis TRIMMER 50K OHM 0.25W GW SIDE
(v amerických dolarech)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number ST5ETP503 Výrobce Copal Electronics
Popis TRIMMER 50K OHM 0.25W GW SIDE Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 46633 pcs Datový list ST-5 Series Datasheet
Kategorie Potenciometry, proměnné odpory Tolerance ±10%
styl koncovky Gull Wing teplotní koeficient ±100ppm/°C
Velikost / Rozměry Square - 0.266" L x 0.236" W x 0.169" H (6.75mm x 6.00mm x 4.30mm) Série ST5
odporového materiálu Cermet Režim panel 50 kOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Ostatní jména ST-5ETP 50K OHM (503)
ST-5ETP503
ST5ETP503TR
Počet závitů 14
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis 50 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 14 Turn Side Adjustment Typ úpravy Side Adjustment