domů > produkty > Potenciometry, proměnné odpory > Trimmerové potenciometry > ST5ETW502
ST5ETW502
ST5ETW502
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ST5ETW502 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ST5ETW502
Výrobce Copal Electronics
Popis TRIMMER 5K OHM 0.25W GW TOP ADJ
(v amerických dolarech)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number ST5ETW502 Výrobce Copal Electronics
Popis TRIMMER 5K OHM 0.25W GW TOP ADJ Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 56907 pcs Datový list ST-5 Series Datasheet
Kategorie Potenciometry, proměnné odpory Tolerance ±10%
styl koncovky Gull Wing teplotní koeficient ±100ppm/°C
Velikost / Rozměry Square - 0.236" L x 0.169" W x 0.266" H (6.00mm x 4.30mm x 6.75mm) Série ST5
odporového materiálu Cermet Režim panel 5 kOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Ostatní jména ST-5ETW 5K OHM (502)
ST-5ETW502
ST5ETW502TR
Počet závitů 14
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis 5 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 14 Turn Top Adjustment Typ úpravy Top Adjustment