domů > produkty > Kondenzátory > Kondenzátory slídy a PTFE > CD7FC201FO3
CD7FC201FO3
CD7FC201FO3
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit CD7FC201FO3 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number CD7FC201FO3
Výrobce Cornell Dubilier Electronics
Popis CAP MICA 200PF 1% 300V RADIAL
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 11219 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
100 pcs
Product parameter
Part Number CD7FC201FO3 Výrobce Cornell Dubilier Electronics
Popis CAP MICA 200PF 1% 300V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 11219 pcs Datový list Mica Caps, Mini Dip
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 300V
Tolerance ±1% Velikost / Rozměry 0.264" L x 0.110" W (6.70mm x 2.80mm)