DCMC772T450FP2D
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit DCMC772T450FP2D s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | DCMC772T450FP2D |
|---|---|
| Výrobce | Cornell Dubilier Electronics |
| Popis | CAP ALUM 7700UF 450V SCREW |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 12 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | DCMC772T450FP2D | Výrobce | Cornell Dubilier Electronics |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 7700UF 450V SCREW | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 653 pcs | Datový list | DCMC Type |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 450V |
| Tolerance | -10%, +50% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 3.500" Dia (88.90mm) | Série | DCMC |
| Ripple Current @ Low Frequency | 17.2A @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 21.844A @ 10kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Can - Screw Terminals |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C | Typ montáže | Chassis Mount |
| Výrobní standardní doba výroby | 15 Weeks | Životnost @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| Rozestup vývodù | 1.250" (31.75mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 5.937" (150.80mm) | ESR (Equivalent Resistance Series) | 20 mOhm @ 120Hz |
| Detailní popis | 7700µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C | kapacitní | 7700µF |