SK331M160ST
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SK331M160ST s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SK331M160ST |
|---|---|
| Výrobce | Cornell Dubilier Electronics |
| Popis | CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | SK331M160ST | Výrobce | Cornell Dubilier Electronics |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5896 pcs | Datový list | SK Type |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 160V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.709" Dia (18.00mm) | Série | SK |
| Ripple Current @ Low Frequency | 600mA @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 840mA @ 1kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Can |
| Provozní teplota | -25°C ~ 85°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Životnost @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| Rozestup vývodù | 0.295" (7.50mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 1.732" (44.00mm) | ESR (Equivalent Resistance Series) | 600 mOhm @ 120Hz |
| Detailní popis | 330µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 600 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C | kapacitní | 330µF |