domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > SLP331M250A3P3
SLP331M250A3P3
SLP331M250A3P3
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SLP331M250A3P3 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number SLP331M250A3P3
Výrobce Cornell Dubilier Electronics
Popis CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number SLP331M250A3P3 Výrobce Cornell Dubilier Electronics
Popis CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 65474 pcs Datový list SLP Type
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 250V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.866" Dia (22.00mm) Série SLP
hodnocení - Polarizace -
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Ostatní jména 338-1493
SLP331M250A3P3-ND
Provozní teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 21 Weeks Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.181" (30.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 603 mOhm
Detailní popis 330µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 603 mOhm 3000 Hrs @ 105°C kapacitní 330µF