TIM225M035P0X
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit TIM225M035P0X s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | TIM225M035P0X |
|---|---|
| Výrobce | Cornell Dubilier Electronics |
| Popis | CAP TANT 2.2UF 35V 20% RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | TIM225M035P0X | Výrobce | Cornell Dubilier Electronics |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP TANT 2.2UF 35V 20% RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 5077 pcs | Datový list | TIM Type |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 35V |
| Typ | Molded | Tolerance | ±20% |
| Velikost / Rozměry | 0.285" L x 0.170" W (7.24mm x 4.32mm) | Série | TIM |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobce Size Code | X |
| Životnost @ Temp. | - | Rozestup vývodù | 0.200" (5.08mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.240" (6.10mm) |
| Funkce | General Purpose | Poruchovost | - |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - | Detailní popis | 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 35V Radial |
| kapacitní | 2.2µF |