ADA600F-24-CF
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ADA600F-24-CF s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ADA600F-24-CF |
|---|---|
| Výrobce | Cosel |
| Popis | AC/DC CONVERTER 24V 360W |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | ADA600F-24-CF | Výrobce | Cosel |
|---|---|---|---|
| Popis | AC/DC CONVERTER 24V 360W | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 228 pcs | Datový list | ADA Series Datasheet |
| Kategorie | Napájecí zdroje - Externí / Interní (Off-Board) | Napětí - Výstup 4 | - |
| Napětí - Výstup 3 | - | Napětí - Výstup 2 | - |
| Napětí - Výstup 1 | 24V | Napětí - Izolace | 3kV |
| Napětí - Vstup | 85 ~ 264 VAC | Typ | Enclosed, Conformal Coated |
| Velikost / Rozměry | 7.68" L x 5.00" W x 2.56" H (195.0mm x 127.0mm x 65.0mm) | Série | ADA |
| Příkon (W) | 360W (600W Forced Air) | Provozní teplota | -10°C ~ 71°C (With Derating) |
| Počet výstupů | 1 | Typ montáže | Chassis Mount |
| Požadováno minimální zatížení | - | Výrobní standardní doba výroby | 10 Weeks |
| Účinnost | 86% | Detailní popis | Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 24V 15A 85 ~ 264 VAC Input |
| Proud - výstup (Max) | 15A | schválení | CE, cURus, TUV |