CBS200481R8-F1
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit CBS200481R8-F1 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | CBS200481R8-F1 |
|---|---|
| Výrobce | Cosel |
| Popis | DC DC CONVERTER 1.8V |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | CBS200481R8-F1 | Výrobce | Cosel |
|---|---|---|---|
| Popis | DC DC CONVERTER 1.8V | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 604 pcs | Datový list | CBS Series Datasheet |
| Kategorie | Napájecí zdroje - montáž na desku | Napětí - Výstup 4 | - |
| Napětí - Výstup 3 | - | Napětí - Výstup 2 | - |
| Napětí - Výstup 1 | 1.8V | Napětí - Izolace | 1.5kV |
| Napětí - vstup (Min) | 36V | Napětí - vstup (Max) | 76V |
| Typ | Isolated Module | Dodavatel zařízení Package | Half Brick |
| Velikost / Rozměry | 2.46" L x 2.31" W x 1.04" H (62.5mm x 58.7mm x 26.5mm) | Série | CBS |
| Příkon (W) | 63W | Paket / krabice | Half Brick |
| Provozní teplota | -40°C ~ 100°C (With Derating) | Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Through Hole | Výrobní standardní doba výroby | 25 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Funkce | Remote On/Off, OCP, OVP |
| Účinnost | 70% | Detailní popis | Isolated Module DC DC Converter 1 Output 1.8V 35A 36V - 76V Input |
| Proud - výstup (Max) | 35A | Aplikace | ITE (Commercial) |