DHS50B05
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit DHS50B05 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | DHS50B05 |
|---|---|
| Výrobce | Cosel |
| Popis | DC DC CONVERTER 5V |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs |
Product parameter
| Part Number | DHS50B05 | Výrobce | Cosel |
|---|---|---|---|
| Popis | DC DC CONVERTER 5V | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 849 pcs | Datový list | DHS Series Datasheet |
| Kategorie | Napájecí zdroje - montáž na desku | Napětí - Výstup 3 | - |
| Napětí - Výstup 2 | - | Napětí - Výstup 1 | 5V |
| Napětí - Izolace | 3kV | Napětí - vstup (Min) | 200V |
| Napětí - vstup (Max) | 400V | Typ | Isolated Module |
| Dodavatel zařízení Package | - | Velikost / Rozměry | 2.30" L x 1.47" W x 0.50" H (58.4mm x 37.3mm x 12.7mm) |
| Série | DHS | Obal | - |
| Paket / krabice | 6-DIP Module | Ostatní jména | 1776-1208 |
| Provozní teplota | -40°C ~ 100°C (With Derating) | Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Funkce | Remote On/Off, OCP, OTP, OVP |
| Účinnost | 80% | Detailní popis | Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 10A 200V - 400V Input |
| Proud - výstup (Max) | 10A | Aplikace | ITE (Commercial) |