LEP100F-48
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LEP100F-48 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | LEP100F-48 |
|---|---|
| Výrobce | Cosel |
| Popis | AC/DC CONVERTER 48V 100W |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | LEP100F-48 | Výrobce | Cosel |
|---|---|---|---|
| Popis | AC/DC CONVERTER 48V 100W | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1091 pcs | Datový list | LEP Series Datasheet |
| Kategorie | Napájecí zdroje - Externí / Interní (Off-Board) | Napětí - Výstup 4 | - |
| Napětí - Výstup 3 | - | Napětí - Výstup 2 | - |
| Napětí - Výstup 1 | 48V | Napětí - Izolace | 3kV |
| Napětí - Vstup | 85 ~ 264 VAC | Typ | Open Frame |
| Velikost / Rozměry | 8.74" L x 2.95" W x 1.38" H (222.0mm x 74.9mm x 35.1mm) | Série | LEP |
| Příkon (W) | 100W | Ostatní jména | 1776-1289 |
| Provozní teplota | -10°C ~ 70°C (With Derating) | Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Chassis Mount | Požadováno minimální zatížení | No |
| Funkce | DC Input Capable, Universal Input | Účinnost | 85% |
| Detailní popis | Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 2.1A 85 ~ 264 VAC Input | Proud - výstup (Max) | 2.1A |