domů > produkty > Napájecí zdroje - Externí / Interní (Off-Board) > Konvertory AC DC > LEP240F-24-M
LEP240F-24-M
LEP240F-24-M
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LEP240F-24-M s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LEP240F-24-M
Výrobce Cosel
Popis AC/DC CONVERTER 24V
Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
In Stock 578 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
1 pcs
Product parameter
Part Number LEP240F-24-M Výrobce Cosel
Popis AC/DC CONVERTER 24V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 578 pcs Datový list LEP Series Datasheet
Kategorie Napájecí zdroje - Externí / Interní (Off-Board) Napětí - Výstup 4 -
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 24V Napětí - Izolace 3kV
Napětí - Vstup 85 ~ 264 VAC Typ Open Frame
Velikost / Rozměry 8.74" L x 3.74" W x 1.77" H (222.0mm x 95.0mm x 45.0mm) Série LEP
Provozní teplota -10°C ~ 70°C Počet výstupů 1
Typ montáže Chassis Mount Požadováno minimální zatížení No
Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Účinnost 86% Detailní popis Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 10A 85 ~ 264 VAC Input
Proud - výstup (Max) 10A schválení CE, cURus, TUV