domů > produkty > Napájecí zdroje - Externí / Interní (Off-Board) > Konvertory AC DC > PBA100F-24-RT
PBA100F-24-RT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit PBA100F-24-RT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number PBA100F-24-RT
Výrobce Cosel
Popis AC/DC CONVERTER 24V
Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
In Stock 771 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
1 pcs
Product parameter
Part Number PBA100F-24-RT Výrobce Cosel
Popis AC/DC CONVERTER 24V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 771 pcs Datový list PBA10-150 Series Datasheet
Kategorie Napájecí zdroje - Externí / Interní (Off-Board) Napětí - Výstup 4 -
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 24V Napětí - Izolace 3kV
Napětí - Vstup 85 ~ 264 VAC Typ Open Frame
Velikost / Rozměry 5.79" L x 1.26" W x 3.66" H (147.1mm x 32.0mm x 93.0mm) Série PB
Provozní teplota -10°C ~ 71°C (With Derating) Počet výstupů 1
Typ montáže Chassis Mount Požadováno minimální zatížení No
Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Účinnost 86% Detailní popis Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 4.5A 85 ~ 264 VAC Input
Proud - výstup (Max) 4.5A schválení CE, cURus, TUV
Aplikace ITE (Commercial)
Související produkty
  • Část#:PBA100F-36
  • Výrobci:Cosel
  • Popis:AC/DC CONVERTER 36V 100W