PBA300F-7R5
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit PBA300F-7R5 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | PBA300F-7R5 |
|---|---|
| Výrobce | Cosel |
| Popis | AC/DC CONVERTER 7.5V |
Product parameter
| Part Number | PBA300F-7R5 | Výrobce | Cosel |
|---|---|---|---|
| Popis | AC/DC CONVERTER 7.5V | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 258 pcs | Datový list | PBA300-1500 Series Datasheet |
| Kategorie | Napájecí zdroje - Externí / Interní (Off-Board) | Napětí - Výstup 4 | - |
| Napětí - Výstup 3 | - | Napětí - Výstup 2 | - |
| Napětí - Výstup 1 | 7.5V | Napětí - Izolace | 3kV |
| Napětí - Vstup | 85 ~ 264 VAC | Typ | Enclosed |
| Velikost / Rozměry | 6.69" L x 4.02" W x 1.65" H (169.9mm x 102.1mm x 41.9mm) | Série | PB |
| Provozní teplota | -20°C ~ 70°C (With Derating) | Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Chassis Mount | Požadováno minimální zatížení | No |
| Účinnost | 79% | Detailní popis | Enclosed AC DC Converter 1 Output 7.5V 40A 85 ~ 264 VAC Input |
| Proud - výstup (Max) | 40A | schválení | CE, cURus, TUV |