PBA600F-15-CU
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit PBA600F-15-CU s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | PBA600F-15-CU |
|---|---|
| Výrobce | Cosel |
| Popis | AC/DC CONVERTER 15V |
Product parameter
| Part Number | PBA600F-15-CU | Výrobce | Cosel |
|---|---|---|---|
| Popis | AC/DC CONVERTER 15V | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 155 pcs | Datový list | PBA300-1500 Series Datasheet |
| Kategorie | Napájecí zdroje - Externí / Interní (Off-Board) | Napětí - Výstup 4 | - |
| Napětí - Výstup 3 | - | Napětí - Výstup 2 | - |
| Napětí - Výstup 1 | 15V | Napětí - Izolace | 3kV |
| Napětí - Vstup | 85 ~ 264 VAC | Typ | Enclosed |
| Velikost / Rozměry | 7.48" L x 4.72" W x 2.40" H (190.0mm x 119.9mm x 61.0mm) | Série | PB |
| Provozní teplota | -20°C ~ 70°C (With Derating) | Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Chassis Mount | Požadováno minimální zatížení | No |
| Účinnost | 82% | Detailní popis | Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 43A 85 ~ 264 VAC Input |
| Proud - výstup (Max) | 43A | schválení | CE, cURus, TUV |