PMA60F-12
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit PMA60F-12 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | PMA60F-12 |
|---|---|
| Výrobce | Cosel |
| Popis | AC/DC CONVERTER 12V |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | PMA60F-12 | Výrobce | Cosel |
|---|---|---|---|
| Popis | AC/DC CONVERTER 12V | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1019 pcs | Datový list | PMA Series DatasheetPMA Series Instr Manual |
| Kategorie | Napájecí zdroje - Externí / Interní (Off-Board) | Napětí - Výstup 4 | - |
| Napětí - Výstup 3 | - | Napětí - Výstup 2 | - |
| Napětí - Výstup 1 | 12V | Napětí - Izolace | 2kV |
| Napětí - Vstup | 85 ~ 264 VAC | Typ | Open Frame |
| Velikost / Rozměry | 5.31" L x 1.26" W x 3.23" H (134.9mm x 32.0mm x 82.0mm) | Série | PM |
| Ostatní jména | 1776-2586 PMA60F-12-ND |
Provozní teplota | -10°C ~ 70°C |
| Počet výstupů | 1 | Typ montáže | Chassis Mount |
| Požadováno minimální zatížení | No | Výrobní standardní doba výroby | 8 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Účinnost | 82% |
| Detailní popis | Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 5A 85 ~ 264 VAC Input | Proud - výstup (Max) | 5A |