SFS30483R3A
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SFS30483R3A s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SFS30483R3A |
|---|---|
| Výrobce | Cosel |
| Popis | DC DC CONVERTER 3.3V |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | SFS30483R3A | Výrobce | Cosel |
|---|---|---|---|
| Popis | DC DC CONVERTER 3.3V | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1814 pcs | Datový list | SFS(C)S Series Instr ManualSFS Series Datasheet |
| Kategorie | Napájecí zdroje - montáž na desku | Napětí - Výstup 4 | - |
| Napětí - Výstup 3 | - | Napětí - Výstup 2 | - |
| Napětí - Výstup 1 | 3.3V | Napětí - Izolace | 1.5kV |
| Napětí - vstup (Min) | 36V | Napětí - vstup (Max) | 76V |
| Typ | Isolated Module | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 1.52" L x 1.23" W x 0.31" H (38.7mm x 31.2mm x 8.0mm) | Série | SFS |
| Příkon (W) | 30W | Paket / krabice | - |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C (With Derating) | Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | - | Výrobní standardní doba výroby | 12 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Funkce | - |
| Účinnost | 92% | Detailní popis | Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 9A 36V - 76V Input |
| Proud - výstup (Max) | 9A | Aplikace | ITE (Commercial) |