SUCS10053R3B
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SUCS10053R3B s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SUCS10053R3B |
|---|---|
| Výrobce | Cosel |
| Popis | DC DC CONVERTER 3.3V |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | SUCS10053R3B | Výrobce | Cosel |
|---|---|---|---|
| Popis | DC DC CONVERTER 3.3V | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 2621 pcs | Datový list | SU(C)S Series Instr ManualSUCS Series Datasheet |
| Kategorie | Napájecí zdroje - montáž na desku | Napětí - Výstup 4 | - |
| Napětí - Výstup 3 | - | Napětí - Výstup 2 | - |
| Napětí - Výstup 1 | 3.3V | Napětí - Izolace | 500V |
| Napětí - vstup (Min) | 4.5V | Napětí - vstup (Max) | 9V |
| Typ | Isolated Module | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 1.58" L x 0.85" W x 0.28" H (40.2mm x 21.5mm x 7.0mm) | Série | SUCS |
| Příkon (W) | 8.6W | Paket / krabice | 6-SMD Module, Gull Wing |
| Ostatní jména | 1776-2690 SUCS10053R3B-ND |
Provozní teplota | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| Počet výstupů | 1 | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable | Výrobní standardní doba výroby | 25 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Funkce | - |
| Účinnost | 81% | Detailní popis | Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 2.6A 4.5V - 9V Input |
| Proud - výstup (Max) | 2.6A | Aplikace | ITE (Commercial) |