domů > produkty > Napájecí zdroje - montáž na desku > DC DC měniče > SUCS6123R3C
SUCS6123R3C
SUCS6123R3C
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SUCS6123R3C s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number SUCS6123R3C
Výrobce Cosel
Popis DC DC CONVERTER 3.3V
(v amerických dolarech)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Part Number SUCS6123R3C Výrobce Cosel
Popis DC DC CONVERTER 3.3V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4141 pcs Datový list SU(C)S Series Instr ManualSUCS Series Datasheet
Kategorie Napájecí zdroje - montáž na desku Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 - Napětí - Výstup 1 3.3V
Napětí - Izolace 500V Napětí - vstup (Min) 9V
Napětí - vstup (Max) 18V Typ Isolated Module
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 1.28" L x 0.73" W x 0.28" H (32.6mm x 18.6mm x 7.0mm)
Série SUCS Obal -
Paket / krabice 6-DIP Module Ostatní jména 1776-1618
Provozní teplota -40°C ~ 85°C (With Derating) Počet výstupů 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) Not Applicable
Výrobní standardní doba výroby 25 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkce Remote On/Off, OCP Účinnost 74%
Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1.35A 9V - 18V Input Proud - výstup (Max) 1.35A