domů > produkty > Napájecí zdroje - montáž na desku > DC DC měniče > SUS10243R3B
SUS10243R3B
SUS10243R3B
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SUS10243R3B s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number SUS10243R3B
Výrobce Cosel
Popis DC DC CONVERTER 3.3V
(v amerických dolarech)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Part Number SUS10243R3B Výrobce Cosel
Popis DC DC CONVERTER 3.3V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3022 pcs Datový list SUS Series DatasheetSU(C)S Series Instr Manual
Kategorie Napájecí zdroje - montáž na desku Napětí - Výstup 4 -
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 3.3V Napětí - Izolace 500V
Napětí - vstup (Min) 18V Napětí - vstup (Max) 36V
Typ Isolated Module Dodavatel zařízení Package -
Velikost / Rozměry 1.54" L x 0.83" W x 0.26" H (39.2mm x 21.0mm x 6.5mm) Série SUS
Příkon (W) 8.6W Paket / krabice 6-SMD Module, Gull Wing
Ostatní jména 1776-3561
SUS10243R3B-ND
Provozní teplota -40°C ~ 85°C (With Derating)
Počet výstupů 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) Not Applicable Výrobní standardní doba výroby 25 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce -
Účinnost 82% Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 2.6A 18V - 36V Input
Proud - výstup (Max) 2.6A Aplikace ITE (Commercial)