TUXS200F24
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit TUXS200F24 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | TUXS200F24 |
|---|---|
| Výrobce | Cosel |
| Popis | AC/DC CONVERTER |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs |
Product parameter
| Part Number | TUXS200F24 | Výrobce | Cosel |
|---|---|---|---|
| Popis | AC/DC CONVERTER | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 726 pcs | Datový list | TUXS Series Datasheet |
| Kategorie | Napájecí zdroje - montáž na desku | Napětí - Výstup 4 | - |
| Napětí - Výstup 3 | - | Napětí - Výstup 2 | - |
| Napětí - Výstup 1 | 24V | Napětí - Vstup | 85 ~ 264 VAC |
| Typ | Enclosed | Velikost / Rozměry | 3.00" L x 2.00" W x 1.12" H (76.2mm x 50.8mm x 28.4mm) |
| Série | TUX | Příkon (W) | 200W |
| Paket / krabice | 8-DIP Module | Ostatní jména | 1776-1097 |
| Provozní teplota | -40°C ~ 100°C (With Derating) | Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Through Hole | Výrobní standardní doba výroby | 8 Weeks |
| Regulace zatížení | 48mV | nařízení linka | 48mV |
| Účinnost | 91% | Detailní popis | Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 8.3A 85 ~ 264 VAC Input |
| Proud - výstup (Max) | 8.3A | schválení | CE, cURus, TUV |