DSS41A24
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit DSS41A24 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | DSS41A24 |
|---|---|
| Výrobce | Coto Technology |
| Popis | RELAY REED SPST 500MA 24V |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | DSS41A24 | Výrobce | Coto Technology |
|---|---|---|---|
| Popis | RELAY REED SPST 500MA 24V | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5631 pcs | Datový list | SIP Series |
| Kategorie | Relé | Zapnout napìtí (Max) | 17.5 VDC |
| Vypnout napìtí (Min) | 2.5 VDC | styl koncovky | PC Pin |
| spínací napětí | 200VAC, 200VDC - Max | Série | DSS4 |