QCS20S110AL
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit QCS20S110AL s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | QCS20S110AL |
|---|---|
| Výrobce | Crouzet |
| Popis | RELAY TIME DELAY 20SEC CHASSIS |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 50 pcs | 100 pcs | |
Product parameter
| Part Number | QCS20S110AL | Výrobce | Crouzet |
|---|---|---|---|
| Popis | RELAY TIME DELAY 20SEC CHASSIS | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4959 pcs | Datový list | Q Type Timers |
| Kategorie | Průmyslová regulace | Napětí - Supply | 110VAC |
| Načasování Iniciovat Metoda | Input Voltage, Trigger Signal | Načasování způsob úpravy | Fixed |
| styl koncovky | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) | Série | QCS |