CN048D05
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit CN048D05 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | CN048D05 |
|---|---|
| Výrobce | Crydom |
| Popis | SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-48V |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 50 pcs | 100 pcs | |
Product parameter
| Part Number | CN048D05 | Výrobce | Crydom |
|---|---|---|---|
| Popis | SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-48V | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 12367 pcs | Datový list | CN Series DrawingCN Series |
| Kategorie | Relé | Napětí - Load | 0V ~ 48V |
| Napětí - Vstup | 3 ~ 12VDC | styl koncovky | PC Pin |
| Dodavatel zařízení Package | 4-SIP | Série | CN |
| Obal | Tube | Paket / krabice | 4-SIP |
| Typ výstupu | DC | Ostatní jména | CC1796 CN048D05-ND |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 6 Weeks | load Current | 100mA |