domů > produkty > Diskrétní polovodičové produkty > Tyristory - TRIAC > CTB24-1200B
CTB24-1200B
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit CTB24-1200B s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number CTB24-1200B
Výrobce Crydom
Popis TRIAC 1.2KV 24A TO220AB
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number CTB24-1200B Výrobce Crydom
Popis TRIAC 1.2KV 24A TO220AB Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5468 pcs Datový list
Kategorie Diskrétní polovodičové produkty Napětí - Off State 1.2kV
Napětí - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V triak Type Standard
Dodavatel zařízení Package TO-220AB Série -
Obal Bulk Paket / krabice TO-220-3
Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis TRIAC Standard 1.2kV 24A Through Hole TO-220AB
Proud - Na státu (It (RMS)) (Max) 24A Proud -. Non Rep Surge 50, 60 Hz (ITSM) 250A, 260A
Proud - přidržení (H) (Max) 80mA Proud - Gate Trigger (Igt) (Max) 50mA