CWU2410-10
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit CWU2410-10 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | CWU2410-10 |
|---|---|
| Výrobce | Crydom |
| Popis | SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 50 pcs | 100 pcs | |
Product parameter
| Part Number | CWU2410-10 | Výrobce | Crydom |
|---|---|---|---|
| Popis | SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Relé | Napětí - Load | 24V ~ 280V |
| Napětí - Vstup | 20 ~ 280VAC, 20 ~ 48VDC | styl koncovky | Screw Terminal |
| Dodavatel zařízení Package | - | Série | CW24 |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Hockey Puck |
| Typ výstupu | AC | Ostatní jména | CC2535 CWU2410-10-ND |
| Typ montáže | Chassis Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| Výrobní standardní doba výroby | 5 Weeks | load Current | 10A |