GNR45DCR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit GNR45DCR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | GNR45DCR |
|---|---|
| Výrobce | Crydom |
| Popis | SSR RELAY SPST-NO 45A 48-600V |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 10 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | GNR45DCR | Výrobce | Crydom |
|---|---|---|---|
| Popis | SSR RELAY SPST-NO 45A 48-600V | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 772 pcs | Datový list | GNR 45MM Series Datasheet |
| Kategorie | Relé | Napětí - Load | 48V ~ 600V |
| Napětí - Vstup | 4 ~ 32VDC | styl koncovky | Screw Terminal |
| Dodavatel zařízení Package | - | Série | GNR |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Module |
| Typ výstupu | AC | Typ montáže | DIN Rail |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 6 Weeks |
| load Current | 45A | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |