HD48125G-10
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit HD48125G-10 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | HD48125G-10 |
|---|---|
| Výrobce | Crydom |
| Popis | RELAY SSR 530VAC/125A DC |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 20 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | HD48125G-10 | Výrobce | Crydom |
|---|---|---|---|
| Popis | RELAY SSR 530VAC/125A DC | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 788 pcs | Datový list | HA,HD48 Series Datasheet |
| Kategorie | Relé | Série | * |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 6 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Detailní popis | Solid State |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
HD48-3-A+G - Výrobci:
Ault / SL Power - Popis:
AC/DC CONVERTER 48V 144W - Na skladě:
667
- Část#:
HD48125T-10 - Výrobci:
Crydom - Popis:
SSR RELAY SPST-NO 125A 48-530V - Na skladě: