HS103-3DC60D100
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit HS103-3DC60D100 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | HS103-3DC60D100 |
|---|---|
| Výrobce | Crydom |
| Popis | SSR/HS ASSY |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 10 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | HS103-3DC60D100 | Výrobce | Crydom |
|---|---|---|---|
| Popis | SSR/HS ASSY | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 217 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Relé | Série | * |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 7 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Detailní popis | Solid State |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
HS103DR-D53TP25D - Výrobci:
Crydom - Popis:
SSR RELAY SPST-NO 55A 48-530V - Na skladě:
- Část#:
HS103DR-HD6090 - Výrobci:
Crydom - Popis:
SSR RELAY SPST-NO 55A 48-660V - Na skladě:
HS100 R51 J - Výrobci:
Ohmite - Popis:
RES CHAS MNT 0.51 OHM 5% 100W - Na skladě:
HS100 R27 J - Výrobci:
Ohmite - Popis:
RES CHAS MNT 0.27 OHM 5% 100W - Na skladě:
HS10N - Výrobci:
Apex Tool Group - Popis:
NUT DRIVER HEX SCKT 5/16" 7.25" - Na skladě:
HS103DR-D2490 - Výrobci:
SSR RELAY SPST-NO 55A 24-280V - Na skladě:
HS100 R56 J - Výrobci:
RES CHAS MNT 0.56 OHM 5% 100W - Na skladě: