M5060SB1200
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit M5060SB1200 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | M5060SB1200 |
|---|---|
| Výrobce | Crydom |
| Popis | MODULE POWER 60A 1200V BRIDGE |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 50 pcs | 100 pcs | |
Product parameter
| Part Number | M5060SB1200 | Výrobce | Crydom |
|---|---|---|---|
| Popis | MODULE POWER 60A 1200V BRIDGE | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Napětí - Peak Reverse (Max) | 1.2kV |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 1.35V @ 50A | Technika | Standard |
| Dodavatel zařízení Package | Module | Série | - |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Module |
| Ostatní jména | CC1658 M5060SB1200-ND |
Provozní teplota | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Typ montáže | Chassis Mount | Výrobní standardní doba výroby | 6 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Diode Type | Single Phase |
| Detailní popis | Bridge Rectifier Single Phase Standard 1.2kV Chassis Mount Module | Proud - Průměrná Rektifikova (Io) | 60A |