domů > produkty > Snímače, převodníky > Snímače tlaku, převodníky > IPSUAT-GP015-5
IPSUAT-GP015-5
IPSUAT-GP015-5
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit IPSUAT-GP015-5 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number IPSUAT-GP015-5
Výrobce Cynergy3
Popis PRESSURE TRANS 0-15PSIG 4-20MA
Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
In Stock 355 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs
Product parameter
Part Number IPSUAT-GP015-5 Výrobce Cynergy3
Popis PRESSURE TRANS 0-15PSIG 4-20MA Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 355 pcs Datový list IPSUAT Series Datasheet
Kategorie Snímače, převodníky Napětí - Supply 10 V ~ 28 V
styl koncovky Connector Série IPSUAT
Typ tlaku Gauge Port Style Threaded
Port Size Male - 1/4" (6.35mm) NPT Paket / krabice Chassis Mount
Typ výstupu Analog Current Výstup 4 mA ~ 20 mA
Ostatní jména 725-1579
IPSUAT-GP015-5-ND
Provozní teplota -20°C ~ 75°C
Pracovní tlak 15 PSI (100 kPa) Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Maximální tlak 30 PSI (206.84 kPa) Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks
Detailní popis Pressure Sensor 15 PSI (100 kPa) Gauge Male - 1/4" (6.35mm) NPT 4 mA ~ 20 mA Chassis Mount Přesnost ±0.25%