SSF67A25B250
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SSF67A25B250 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SSF67A25B250 |
|---|---|
| Výrobce | Cynergy3 |
| Popis | DL LVL FLOATSW 277MM TOTAL L |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | SSF67A25B250 | Výrobce | Cynergy3 |
|---|---|---|---|
| Popis | DL LVL FLOATSW 277MM TOTAL L | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 460 pcs | Datový list | SSF67 Series |
| Kategorie | Snímače, převodníky | napìtí | 120VDC, 250VAC |
| Typ | Liquid | Přepínat ovládáním úrovně | 0.984", 9.842" (25mm, 250mm) |
| Série | SSF67 | Typ výstupu | Switch (2) (Single Float) |
| Konfigurace výstupu | SPST-NO, SPST-NC | Provozní teplota | 135°C |
| Typ montáže | Panel Mount, M16x2 Thread | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Minimální Kapalina Konkrétní Gravity | 0.8 | Materiál - Bydlení & Prism | 316 Stainless Steel |
| Detailní popis | Liquid Level Sensor Switch (2) (Single Float) SPST-NO, SPST-NC Output Panel Mount, M16x2 Thread | Aktuální | 600mA |