P34-200SX
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit P34-200SX s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | P34-200SX |
|---|---|
| Výrobce | Daburn |
| Popis | AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT |
| Stav volného vedení / RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | P34-200SX | Výrobce | Daburn |
|---|---|---|---|
| Popis | AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT | Stav volného vedení / RoHS | |
| Dostupné množství | 521 pcs | Datový list | P3, P5 Series |
| Kategorie | Napájecí zdroje - montáž na desku | Napětí - Výstup 4 | - |
| Napětí - Výstup 3 | - | Napětí - Výstup 2 | - |
| Napětí - Výstup 1 | 200V | Napětí - Vstup | 105 ~ 125 VAC |
| Typ | Enclosed | Velikost / Rozměry | 3.50" L x 2.50" W x 1.56" H (88.9mm x 63.5mm x 39.6mm) |
| Série | P3 | Paket / krabice | 7-DIP Module, 5 Leads |
| Provozní teplota | -25°C ~ 71°C | Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Through Hole | Výrobní standardní doba výroby | 4 Weeks |
| Regulace zatížení | 0.2% | nařízení linka | 0.05% |
| Funkce | SCP | Účinnost | - |
| Detailní popis | Enclosed AC DC Converter 1 Output 200V 50mA 105 ~ 125 VAC Input | Proud - výstup (Max) | 50mA |
| schválení | CE, cURus, UL | Aplikace | ITE (Commercial) |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
P34-200SXE - Výrobci:
Daburn - Popis:
AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT - Na skladě: