P35-75SXE
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit P35-75SXE s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | P35-75SXE |
|---|---|
| Výrobce | Daburn |
| Popis | AC-DC POWER MODULE 75VDC OUTPUT |
| Stav volného vedení / RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | P35-75SXE | Výrobce | Daburn |
|---|---|---|---|
| Popis | AC-DC POWER MODULE 75VDC OUTPUT | Stav volného vedení / RoHS | |
| Dostupné množství | 460 pcs | Datový list | P3, P5 Series |
| Kategorie | Napájecí zdroje - montáž na desku | Napětí - Výstup 4 | - |
| Napětí - Výstup 3 | - | Napětí - Výstup 2 | - |
| Napětí - Výstup 1 | 75V | Napětí - Vstup | 105 ~ 240 VAC |
| Typ | Enclosed | Velikost / Rozměry | 3.50" L x 2.50" W x 2.01" H (88.9mm x 63.5mm x 51.0mm) |
| Série | P3 | Paket / krabice | 7-DIP Module, 5 Leads |
| Provozní teplota | -25°C ~ 71°C | Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Through Hole | Výrobní standardní doba výroby | 4 Weeks |
| Regulace zatížení | 0.2% | nařízení linka | 0.1% |
| Funkce | SCP | Účinnost | - |
| Detailní popis | Enclosed AC DC Converter 1 Output 75V 200mA 105 ~ 240 VAC Input | Proud - výstup (Max) | 200mA |