CMF604M3000FKBF
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit CMF604M3000FKBF s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | CMF604M3000FKBF |
|---|---|
| Výrobce | Dale / Vishay |
| Popis | RES 4.3M OHM 1W 1% AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | 5000 pcs | |||
Product parameter
| Part Number | CMF604M3000FKBF | Výrobce | Dale / Vishay |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 4.3M OHM 1W 1% AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 146662 pcs | Datový list | CMFxx Series, Industrial |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm) | Série | CMF |
| Režim panel | 4.3 MOhms | Příkon (W) | 1W |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Axial |
| Provozní teplota | -55°C ~ 175°C | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 10 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 4.3 MOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film | Složení | Metal Film |